Als je dochter kanker heeft, dan is dat een verschrikking. Maar als die dochter dan ook nog ‘ns weigert om zich te laten opereren … Rosa lijdt.
Over die aandelen gesproken: ik heb Bram hier rechtover zien binnengaan … maar ’t was duidelijk tegen z’n zin. Had Simonne hem niet geroepen, dan was hij weggelopen. Later kwam hij buiten met een omslag in z’n hand, en hij ging meteen bij Sanitechniek binnen. Zouden dat de aandelen zijn geweest – en zou hij getekend hebben?? Zou Luc hem kunnen overtuigen? Volgens mij wil Bram die aandelen zo snel mogelijk kwijt!
En Bram en Paulien, hoe zit dat nu tussen die twee? ’t Was sterker dan mezelf, en ik ben op onderzoek gegaan. Met m’n camera in m’n handtas. Eerst naar het jongerencafé, maar daar was Paulien niet. Dan even gestopt in Café De Welkom, omdat ik naar het toilet moest, en wie staat daar in het gangetje te vrijen?
Ik wou me nog uit de voeten maken, maar Paulien had het gemerkt. Ik geneerde me niet weinig!! Maar dit was haar reactie:
En ik mag de foto’s op de blog zetten!
Toch schaam ik me nog altijd een beetje. Mensen betrappen met een fototoestel … ik ben laag gevallen 😦
14 reacties
9 december 2010 bij 09:26
Dennis
Dan hoop ik toch maar dat als Bram zijn aandelen verkoopt,, dat hij ze niet aan Luc verkoopt. Ik vond het echt zielig gisteren toen Bram bij Simonne was. Hij voelt zich echt schuldig. Ik vraag me toch wel af wat Katrien haar probleem is. Bram is sinaasappelsap aan het maken en Katrien begint hem even de huid vol te schelden. Dat ging er nu toch ook “lichtelijk” over mijns inziens…
9 december 2010 bij 09:37
Myrthe
Das niet waar Ellie dat is toch ne mooie foto zo schattig en ze vonden het nog leuk ook dat zie je toch 😉
Katrien is helemaal niet tevreden met Bram als schoonbroer ze doet al het mogelijke om hem buiten te krijgen. Ik kan haar ook wel begrijpen zij woont er ook ik zou het ook niet leuk vinden moest het lief van mijn zus in een keer bij ons komen wonen. Bram doet wel erg zijn best maar voor Katrien is dat niet genoeg.
Bij Peggy gaat het van kwaad naar erger Tom wou gisteren de wieg afbreken en Peggy ging als een razende tekeer Tom heeft haar kunnen kalmeren maar toch het ziet er heel slecht uit voor haar en sandrine bij haar laten lijkt me ook geen goed idee Peggy is heel labiel wie weet ontvoert ze sandrien dat zie ik haar ook nog doen nee An kan beter wachten tot ze gekalmeerd is.
9 december 2010 bij 09:54
Ellie Vranken
Ik kan Katrien ook wel wat begrijpen … maar ik weet dat ze niet op haar mond gevallen is als ze eenmaal uithaalt naar iemand.
Bedankt Myrthe voor je reactie!
9 december 2010 bij 11:24
gerty
Het moet voor Roza verschrikkelijk zijn om zo machteloos te moeten toezien hoe Peggy zich vastklampt aan haar zwangerschap, terwijl haar eigen leven op het spel staat. Ik kan Peggy wel begrijpen hoor, zij moet haar kinderwens zomaar ineens opgeven. Da’s heel moeilijk. Maar ze zal uiteindelijk toch voor haar eigen leven kiezen(hoop ik)
Bram heeft Paulien nu echt wel nodig Ik denk dat hij zijn hart het eerst zal luchten bij haar. Hij kan er volgens mij niet lang meer tegen om met zo’n geheim rond te lopen…We zullen zien!
9 december 2010 bij 11:38
Anton
Paulien en Bram zijn een schoon koppel.
Katrien kan altijd zo vreemd doen vind ik.Je weet niet wat je eraan hebt.Tim wilde ze niet meer.Maar wel Gitta zitten pesten toen ze in het ziekenhuis lag.Dat sloeg ook nergens op.
Peter is nu wel erg streng voor “rood” vind ik. Of zou er nog iets van een vonkje zijn misschien.Anders doe je toch niet zo.
Nancy drinkt veel te veel en iedere keer zegt ze dat het nu de laatste keer is.
Ben wel benieuwd wat Bram met de aandelen gaat doen.Als Franky over een tijdje uit dat gesticht komt moeten ze het maar uitleggen aan Frank en Simonne waarom het zo is gegaan.Omdat Frank veel schuldgevoelens heeft zal hij het wel begrijpen.Anders was Bram voor de rechters moeten komen met alle gevolgen vandien.
Met Peggy heb ik veel medelijden.
Nu Marianne een tijdje weg is ,is het wel rustig .
Vanavond weer voor de buis.En kijken naar thuis. 🙂
9 december 2010 bij 12:53
Elise
Ik heb serieus met Rosa te doen. Als Peggy zo doorgaat, heeft Rosa geen dochter meer. Kan er dan niemand tot Peggy doordringen?
Ik denk niet dat Bram die aandelen gaat verkopen. Aan wie dan ook. Als hij al moeite heeft om die aandelen aan te nemen, met het geld daarvan zal hij zich hetzelfde voelen.
Ik heb het idee dat er een vloek rust op die aandelen. Terwijl Kris ze had, is haar broer verongelukt. En Frank heeft een mes in z’n rug gekregen. Wie die aandelen ook krijgt, die moet uitkijken.
9 december 2010 bij 13:11
Dennis
Elise, bij deze ook mijn innige deelneming en veel sterkte toegewenst. Ik las je bericht op de blog pas laat eergisteren.
Ik vind Bram en Paulien ook een mooi koppel. En het zijn echt leuke foto’s, hoor Ellie, je hoeft zeker niet gegeneerd te zijn omdat je die foto’s genomen hebt.
Ik denk niet dat Bram de aandelen aan Luc zal verkopen. Hij is nu mede-eigenaar en bovendien kent Bram de hekele relatie tussen Luc en Frank. Hij haalt er geen voordeel uit moest hij ze verkopen, integendeel. En of hij nu het geld of die aandelen heeft, een schuldgevoel heeft hij toch, dus veel verschil maakt het niet uit.
9 december 2010 bij 13:50
Ellie Vranken
Bedankt Dennis.
Een vloek, inderdaad, zo lijkt het wel, Elise ….
9 december 2010 bij 14:06
Elise
Bedankt, Dennis. Ik voelde me gisteren behoorlijk kl… Vandaag gaat het wel weer. Morgen zal het wel weer mis zijn.
9 december 2010 bij 15:36
Elise
Ik snap niets van Peter. Waarom neemt hij die rosse sprinkhaan 😉 aan en laat hij haar dan zonder veel omwegen weten dat hij niets voor haar voelt en haar niet vertrouwt.
Zou dat dan toch kunnen betekenen dat hij ergens nog wat voor haar voelt? Ik zou geen andere verklaring weten.
9 december 2010 bij 15:53
Dennis
Ik vind het echt zwak van Peter. Maar inderdaad, ik denk ook dat hij nog wel gevoelens heeft voor Nina. Begrijpe wie begrijpe kan… Immers, als hij een beetje had gezocht, had hij echt nog wel andere secretaresses gevonden. Bovendien is Nina nu ook weer niet zo geweldig gekwalificeerd, ze heeft nog niet eens haar diploma. Ik ben benieuwd wanneer Femke terugkomt. Als die dat allemaal te horen gaat krijgen… Dat gaat nog wel een shockmoment worden, vrees ik.
9 december 2010 bij 16:09
Elise
Femke moest Peter niet meer. Dus voor haar zal het niet veel uitmaken met wie Peter is. Nancy schijnt zich daar drukker om te maken.
Maar laat Nancy zich maar drukker maken om zichzelf en Britney. Arm kind. Een moeder die de halve tijd laveloos is en je vergeet in de supermarkt.
9 december 2010 bij 17:12
Dennis
Je kunt gelijk hebben, Elise. Het is te hopen dat Femke het zo opneemt. Ze verdient beter dan iemand als Peter.
9 december 2010 bij 17:37
Ellie Vranken
Maar misschien komt Femke niet meer terug? Ze is nu al zo lang weg …
Ik sluit trouwens ook nog altijd niet uit dat ze ooit tot inzicht komt, en terugkomt voor haar Peter.