Vrijdag in Ter Smissen … Ik kwam daar aan samen met Waldek, en hij vroeg me om eerst te checken of Youri daar soms zat. Gelukkig was dat niet het geval. En met Jelena leek alles in orde te zijn, godzijdank.
Van Rosa mocht ik eventjes een foto gaan nemen van het cadeautje voor Sandrine dinsdag, kijk hoe schattig:
Nadien heb ik dan de taxi naar huis genomen, en dat gaf me de gelegenheid om tijdens de rit wat langer met Waldek te praten:
Duimen dat alles vlot verloopt vandaag …
Daarna ben ik een lange wandeling gaan maken met als eindpunt: café De Welkom. En kijk wie daar ook rondhing!
Hij wou met plezier poseren voor mij:
Op het eerste gezicht zou je zeggen: een joviale kerel. Ayla zal tevreden zijn, ze heeft hier een hele tijd geleden al om een foto van hem gevraagd:
Hij mag dan niets goeds van plan zijn, maar het zou best een mooie foto zijn voor uw collectie
Zo denk ik er ook over, Ayla!
En dan nog iets: Nina heeft gelijk gehad. Tom wil absoluut niks met haar te maken hebben. Da’s zo vreemd: ze wonen allebei in Ter Smissen, maar elke morgen arriveert hij hier met z’n blitze wagen, en Nina moet apart komen – met de bus!
36 reacties
10 april 2010 bij 10:12
Pol
Dat vind ik wel kinderachtig van Tom dat van die wagen, en ik vind wel dat Tom zijn cadeautje had moeten kunnen afgeven, maar ik vind wel dat hij dat beter bij het feestje van Rosa kan afgeven.
10 april 2010 bij 11:20
Julie
@Pol : Daar ben ik het volledig mee eens !
10 april 2010 bij 11:43
Myrthe
Dat is waar maar wat als ze sandrine niet meer mee krijgen van Ann. Die kans is heel groot want Ann is het vertrouwen in haar broer helemaal kwijt na die seine van eergisteren. Maar ja het is te hopen dat ann haar verstand gebruikt en sandrine meegeeft want anders gaat tom grotere stappen nemen zoals bezoek recht eisen en misschien ook het vaderschap en dan is ann nog veel verder van huis.
Ellie je moet met ann praten en haar zeggen dat ze niet te ver mag gaan want anders is ze sandrine helemaal kwijt.
Haar moeder zal haar pushen om sandrine niet mee te geven maar dat is helemaal verkeerd als ze dat doen dan zijn de gevolgen niet te overzien.
geloof mij hier hebben we het laatste nog niet van gehoord. Tom is advocaat he die weet wat hij moet doen in zo’n gevallen.
10 april 2010 bij 11:45
esmée
@myrthe, ik vind dat je gelijk hebt! Het is inderdaad beter dat ann sandrine mee laat gaan,want hoe meer ze sandrine afschermt van hen, hoe harder ze er tegen in zullen gaan!!
10 april 2010 bij 13:59
Judith
Tom doet ontzettend kinderachtig tegenover Nina. Hij is gewoon “in zijn gat gebeten” zoals we dat hier in Vlaanderen zeggen, omdat hij zijn zin niet heeft gekregen van Peter (nl. dat Amanda werd aangenomen), en nu werkt hij dat op Nina uit. Heel flauw. 😦
10 april 2010 bij 17:50
Benny
@ Julie – je vraag van gisteren over de vete tussen Marianne en Rosa: die is begonnen toen Walter (de man van Marianne) en Rosa verliefd raakten en dat liep een beetje uit de hand. kijk anders ook eens op de site van Thuis, en klik vorige jaargangen.
10 april 2010 bij 19:27
kris de vis
liefste rosa, ik weet niet wat je toch in die luc ziet? zo’n knappe dame als jij moet toch wat beter kunnen krijgen? vergeten wat luc in het verleden allemaal al uitgevreten heeft? ik weet dat hij jou ook pijn zal doen. en hoe voelt dat om waldek samen te zien met helena? je hebt er precies toch wat problemen mee…. btw, ik heb onlangs jouw dochter tegen gekomen, toffe meid, jammer dat we ze nog niet in ter smissen gezien hebben…
beste waldek, veel succes met de trouw met uw helena, echt een knap ding… ik hoop dat je wel weet met wat je begint, diene yoerie ziet er gene gewone uit zenne (maffia?). geen simpele keuze, ik wens je veel succes
beste peggy, blijf uw hart volgen meideke. succes, en hopelijk kan je gelukkig worden met tom en sandrientje.
beste mo. u loopt precies nog altijd een beetje gefrustreerd rond? ga uw geluk zoeken in marokko, met of zonder kris, uw geluk ligt ginder… bij uw dochter
beste nancy. wat scheelt er met u de laatste dagen. altijd maar zagen, en er loopt er hier – thuis – ook al zo één rond… één is genoeg zenne!! herpak u!!!!!
hey femke, precies peter al wat beu aan het worden? meideke toch… hoop dat je weet waar je mee bezig bent, zeker nu knappe nina op de proppen gekomen is
beste ann, ik hoop dat u sandrientje zult afstaan aan de wettige ouders. jammer voor u, maar het lijkt me gewoon beter. ik wens je veel sterkte
groetjes
10 april 2010 bij 19:36
Ines Verleye
Hallo Ellie,
Sinds kort volgen wij thuis met teletekstondertiteling, vind ik veel leuker dan zonder hoor.
Wij zijn niet doof, maar mijn ouders geven graag commentaar op Thuis en als ze dat dan doen, kan ik niet volgen.
Met 888 kan commentaar van ouders wel.
Ik bezoek regelmatig Thuis op wikipedia en daar staat te lezen dat er personages uit onze lievelingssoap gaan verdwijnen.
Wie zullen dat dan wel zijn?
groetjes uit Brugge
Ines
10 april 2010 bij 19:49
Julie
@Benny : Bedankt, was even Walter zijn naam kwijt ! 😉
11 april 2010 bij 00:23
sofie
Ellie, misschien kun je eens een spellingcheck installeren op je blog, de reacties die hier komen doen soms pijn aan mijn ogen
En als leerkracht lager onderwijs heb je er vast ook moeite mee om te lezen wat sommige “oudjes” hier durven neerpennen 🙂
11 april 2010 bij 01:08
Katleen
@ Sofie: misschien moet Ellie ons een paar lessen Nederlands geven om alles nog eens op te frissen, sommigen hier zijn al lang van de schoolbanken af 🙂
11 april 2010 bij 02:08
Benny
als taaldocent in het middelbaar is “Nederlandse lessen” het laatste waar ik behoefte aan heb eerlijk gezegd. en eigenlijk vind ik die zogenaamde taalfouten wel iets charmants hebben. ik kan er niet mee zitten als mensen typ(e)fouten maken. als ik ze maar begrijp, daar gaat het mij om. en sofie, de “oudjes” kennen de dt-regel doorgaans beter dan de jonkies. waarom zouden het volgens jou de oudjes zijn die slecht spellen?
11 april 2010 bij 07:16
suzanne
beste kris de vis, ik ben helemaal niet akkoord met dat Ann haar dochter moet afgeven. De zogenaamde echte dochter van Tom en Peggy is zeker niet goed af bij hen. Ze waren in de tijd egoïstisch genoeg: peggy wou abortus en Tom, de narcist, wou er al helemaal niets mee te maken hebben.En de twee moeders willen wegens hun oude vete alleen maar hun grote gelijk halen. Wie doet nu toch allemaal zoiets ten koste van dat kind? Neen laat Sandrien AUB gelukkig zijn met Ann.
En laat er aub terug peace en vree komen, want zo is het niet leuk.
Ik hoop ook dat het met Waldek en Jelena goed komt en dat die Youri vlug door de mand valt: waldek en jelena zien er echt gelukkig uit en het klikt goed tussen hen.
Ellie je hebt nog een hele week vakantie: geniet ervan. Goed nieuws: dan begint het derde trimester: dat is kort en vele verlofdagen.
11 april 2010 bij 10:35
Natalie
@ Suzanne:
De terder trimister telt nog 9 weken en dan is het 8 weken vakantie!!!
Jieha! Ik tel niet af hoor 😉
Maar dat wil ook wel zeggen dat het nog minder da 9 weken zijn en dan 8 weken zonder thuis :-s
11 april 2010 bij 13:56
Ellie Vranken
Hey Suzanne en Nathalie: klopt, maar voor mij is de maand juni één van de spannendste van het jaar. Eind juni voeren wij namelijk onze jaarlijkse musical op. Ik heb volgende week twee vergaderingen, want de 19de april is het al de eerste podiumrepetitie!
@ Myrthe: ik heb het er vanmiddag met dokter Ann over gehad … wat haar drijft is angst. Ze is doodsbang om Sandrine te verliezen. “Geef één vinger en ze nemen een arm” is tegenwoordig haar devies. Helemaal meegesleept door haar moeder … Ze ziet niet in dat ze meespeelt in het opbodspel van haar broer-advocaat ….
@ Sofie: die spellingskwestie, daar heb ik al veel over nagedacht. De dt- fouten vind ik het ergst. En sommige spelfouten … bijvoorbeeld: een scène maken is iets anders dan de rivier de Seine ;-). Maar om hier ook nog ‘ns schooljuf te spelen? Ik kan alleen maar vriendelijk vragen: zullen we proberen om correct Nederlands te schrijven?
11 april 2010 bij 14:23
Emma
Oei, ik ben nog minderjarig :d Allez, 12 dan …
Is dat een probleem.. 😦
Mijn complimenten voor de foto van Youri!
Eigenlijk nog wel een knappe gast 😀
Jammer dat hij zo niet-lief doet tegen Jelena
12 april 2010 bij 00:48
Karine
Jeetje , ik ben even op vakantie, moet ik even op adem komen, merk dat mijn brower cache ook geledigd is, dus bah (hoop dat ik mijn roze avatar niet kwijt ben _>
Ik vind die ruzie’s gewoon belachelijk. En hoe Mariene zich opstelt vind ik de laatste tijd niet meer sympathiek, maar gewoon gemeen! (k’weet dat ze je vriendin is maar soms: GRRRRR)
De commentaren die ik ervoor las, dat Tom een klein kind is en dat hij aan zijn ‘mama’ hangt heb ik ook allemaal gelezen en ik ben daar mee eens.
Maar nu doet hij ‘mama’s’ goesting niet en hij is niet meer welkom.
Een ‘mama’ steunt en ‘manipuleert’ haar kinderen niet, en dat vind ik Mariene te veel doen nu!
Ook hoe ze haar hoofd ophaf toen Sadrien niet mee mocht zo van: ‘hah ik heb gewonnen’
Ik wil haar gezicht zien als ze teweten komt dat haar zoon toch naar haar huwlijk is geweest, je hebt de foto’s Ellie >_>
oh, stond ik voor haar gezicht als ze dat deed smeet ik die foto’s voor haar neus.
sorry dat het zo cru was Ellie, maar ik ben zo. Ik kan zo’n dingen niet verdragen…
((((((BTW, actrice Femke kan haar buikje niet goed meer verbergen, ik ziiiieeee heeeet <3<3<3, zo mooi! )))))
12 april 2010 bij 01:07
Julie
@Karine : Haha, ja ik heb het ook gezien ! Het is toch wel schattig. Ik vraag me af wanneer Femke en Peter aan kinderen gaan beginnen .. ? 🙂
@Emma : Ik ben vijftien jaar oud, ij twaalf .. En dan? Jongeren kunnen ook best wel zonder schrijffouten schrijven, neem het maar van mij aan ! Hihi .. 😉
12 april 2010 bij 04:46
caroline
hallo
ja ik heb het ook wat moeilijk met de taalfouten eerlijk gezegd het is ook soms wel grappig maar correct schrijven daar sta ik toch ook achter
ik ben heel erg benieuwd hoe het verder zal lopen met sandrine
voor de rust zou ik mocht ik ann zijn, trachten mijn angsten te laten varen en mij niet mee te laten slepen door haar moeder
pas op ik kan me voorstellen dat het niet gemakkelijk is maar zij heeft zelf gevraagd aan peggy om te adopteren en eerlijk gezegd, is dat gezien het verhaal ervoor om moeilijkheden vragen
met dan nog het verhaal met tom, ja het is “des levens” allemaal hé
ik hoop dat waldek en helena een mooi koppel worden, dat zijn ze nu al en ze stralen allebei als ze samen zijn, of ze dat zelf echt in de gaten hebben, youri in elk geval wel !
als ze niet gaan scheiden , wat volgens mij niet gaat gebeuren, kan hij ze toch niets doen, alleen lastig vallen uiteraard !
ik ben benieuwd hoor
groetjes
caroline
een fijne eerste schooldag Ellie !
12 april 2010 bij 12:41
esmée
ann is een goede moeder voor sandrine,maar kan je het peggy kwalijk nemen dat ze het kind dat ze 8 maanden in haar buik heeft gedragen graag ziet en er een band mee voelt,en haar telkens weer opnieuw ziet en dan bedenkt hoe anders alles had kunnen zijn als tom direct bij haar was gebleven?ik vind dat nogal logisch,het is ook een hele onnatuurlijke situatie, als peggy nu in china had gezeten al die tijd en sandrine niet meer had gezien was sandrine verleden voor haar geworden maar nu…
tom vind ik een ander verhaal, volgens mij doet tom het alleen maar om zijn familie een hak te zetten omdat ze hem buitensluiten wat hij zelf gezocht heeft trouwens!!
12 april 2010 bij 13:21
Myrthe
Ik weet het ellie maar Tom zal zover nooit gaan hij zal sandrien nooit van ann afnemen hoogstens bezoekrecht eisen maar als ann zo verder doet komt er ook nog eens het vaderschap bij en dat kan ze beter vermijden.
Neen nee ze kan zich beter aan de afspraak met rosa houden dat is het veiligste anders gaat het van kwaad naar erger en tom is advocaat he vergeet dat niet die zal er alles aan doen om zijn dochter te kunnen zien.
Ze moet vooral niet naar marianne luisteren daar komt alleen maar miserie van.
12 april 2010 bij 15:20
Ines Verleye
Hallo Ellie en andere Thuisfans
Ik denk dat Peggy spijt heeft van haar beslissing.
Waarom mag Waldek Yelena niet aanraken?
Youri heeft Yelena ‘ns op de mond gekust: dat mag toch niet??
Zij zijn familie!
Waarom is er rond de Thuisdag nog niets berkend in de media?
Normaal wordt er toch na Thuis reclame gemaakt voor de Thuisdag.
groetjes uit Brugge
12 april 2010 bij 15:25
Myrthe
Yelena en Youri zijn helemaal geen familie youri is gewoon een mensensmokkelaar die de mensen wijs maakt dat hij en yelena familie zijn.
12 april 2010 bij 15:56
Ellie Vranken
Hey Julie, groot gelijk, jonge mensen kunnen perfect spellen!
@ Karine: eerlijk gezegd vind ik ook dat Marianne de laatste tijd over de schreef aan het gaan is … ik voel met haar mee, maar ze zou moeten leren om haar zoon los te laten …
12 april 2010 bij 16:47
Anoniem
Van Peggy kan ik begrijpen dat ze het nog steeds een beetje moeilijk heeft met het feit dat ze Sandrientje heeft afgestaan. Met haar verstand weet ze waarom ze dat gedaan heeft, maar emotioneel zal het toch niet altijd vanzelfsprekend zijn om daarmee om te gaan…
Maar als er iemand géén recht heeft om nu van zijn oren te maken, is het Tom wel! Toen Peggy enkele maanden geleden naar de rechtbank moest voor de laatste en beslissende zitting i.v.m. de adoptie, en het daar moeilijk mee had en twijfelde aan haar beslissing, was het Tóm die Peggy bijna gedwongen heeft om de adoptie te laten doorgaan! Als Tom toen had gezegd ook te twijfelen over de adoptie, had Peggy die zeker niet laten doorgaan, maar hij wilde niet in de problemen komen met zijn familie en was te laf om toen een beslissing te nemen…
Ik vind dat het nu écht te laat is om nog iets te veranderen, want dit zou allemaal ten koste gaan van An. Zouden Tom en Peggy echt bereid zijn om An zóveel pijn te doen? Ik heb echt te doen met An: toen ze Peggy vroeg om het kindje aan haar af te staan, kon ze écht niet inschatten in wat voor wespennest ze zou belanden: Peggy zou immers weer vertrekken en een vader was er niet…
En er moet ook rekening gehouden worden met Sandrientje zelf: nu is ze nog te klein om te beseffen wat er gaande is, maar hoe verwarrend zou het worden wanneer ze wat groter is: ze heeft dan een mama (An), een andere mama en een papa met bezoekrecht (Peggy en Tom), twee bekvechtende oma’s… Kinderen hebben toch recht op een duidelijke situatie, niet?
12 april 2010 bij 16:47
Pixie
Oeps, mijn naam weer vergeten, sorry!
12 april 2010 bij 17:05
Emma
Bij mij staat mijn naam er vanzelf (@Pixie)
12 april 2010 bij 17:20
Emma
@ Julie, wat een geruststelling 😀
12 april 2010 bij 22:12
Benny
@ onbekend: doe me een lol en bespaar me wat komen gaat – ik zie het tegen die tijd wel, ik hoef het NU allemaal nog niet te weten.
12 april 2010 bij 22:48
Ellie Vranken
Commentaar van “onbekend” verwijderd.
Met een mededeling over de toekomst ben je hier niet welkom, sorry.
Zonder naam evenmin.
Maar misschien wist je dat niet. Lees over mijn blog
Bedankt!
13 april 2010 bij 00:20
Benny
@ Ellie: ik ben er niet “opgezet” (blij) mee wanneer zo maar de helft van wat ik schrijf wordt verwijderd. zoiets doe je niet.
13 april 2010 bij 01:38
Julie
@Ellie & Benny : Groot gelijk ! Hier hoeven we zo’n gedrag niet ! Laat komen wat komen wil .. We zullen alles wel te weten komen over wat er in de toekomst zal gebeuren. Ik hoop dat het bij één keer zal blijven ! 😉 Misschien wist je het niet, maar nu wel. 🙂
PS : (Tip) Schrijf in het vervolg jouw naam. 😉
@Emma : Haha, leuk om te horen !
Groetjes,
Julie
13 april 2010 bij 12:40
Katleen
@ Ines: Youri en Jelena zijn helemaal geen familie!! Waldek mag niet aan Jelena komen omdat zij als ze haar papieren heeft met een rijke Rus of Albanees moet trouwen en daar krijgt Youri veel geld voor dus Waldek en Jelena mogen niet verliefd worden anders gaat Youri zijn plannetje niet door!
13 april 2010 bij 15:33
Ines Verleye
@ Katleen
Waldek en Jelena zijn nù wel verliefd op elkaar.
Dat ziet toch het kleinste kind.
Gelukkig zit Youri nu een week in het buitenland zodat Jelena zijn hemden enzo kan strijken.
Ik vind dat Youri zich niet meer mag moeien nu.
groetjes
Ines
13 april 2010 bij 15:44
Julie
@Ines Verleye : ”Ik vind dat Youri zich niet meer mag moeien nu.” = Dit vind ik ook ! Maar hoe? Ik denk niet dat Youri het type man is die zich zomaar laat doen, jammer genoeg … Hopelijk komt hij in de problemen, maar Jelena niet. Hopelijk wordt ze gelukkig met Waldek aan haar zij ! 🙂
13 april 2010 bij 18:00
Ines Verleye
@ iedereen
Niemand mocht zogezegd weten dat Waldek (of Polanski) gaat trouwen.
Wie weet het ondertussen al?
Nancy
Frank
Rosa
Luc
of met andere woorden binnenkort heel de Thuiscast
groetjes Ines