De laatste dag van 2009 … Het jaar is weer voorbijgevlogen! Vanmiddag ga ik naar de kapper, want ik wil er goed uitzien op het eindejaarsfeestje bij mijn vriendin. Plezier verzekerd!
En voor jullie ben ik de eindejaarssfeer gaan opsnuiven in de Noorderzon. ’t Was er druk, Julia en Simonne hadden hun handen vol! Femke ook, maar Peggy was in geen velden te bespeuren. Femke voelde zich danig in de steek gelaten.
Ze hebben het gezellig aangekleed voor de feestdagen, zelfs de leeuw aan de muur is in kerst-tenue:
En daarna ben ik nog even poolshoogte gaan nemen in het studentencafé van Jens. In de kerstvakantie kan ik daar rustig m’n tijd voor nemen!
En zo weten we dus meteen ook dat die twee vanavond gaan eten bij Julia en Cois. En ’t schijnt dat Jenny gaat vieren bij Marianne! Zouden ze praten over die situatie met Tom? En zou Jenny vertellen wat ze weet?? Trouwens, wat zou Tom doen vanavond? Want zo alleen zitten met jaarwisseling, daar krijgt een mens allerlei gedachten van….
Ik bedenk plots: als die jongeren hier vuurwerk beginnen af te steken … ze gaan toch voorzichtig zijn? Je hoort dat zo vaak, dat er dan brand ontstaat!! Misschien kan ik beter thuisblijven? En dan kan ik meteen het Notariaat in het oog houden … Maar nee, mijn vriendin rekent erop dat ik kom!
13 reacties
31 december 2009 bij 10:54
Lilith
Ellie en alle anderen: Een gelukkig oud naar nieuw gewenst!
Kdenk wel dat Julia Paulien terug wil in huis, ze heeft dat toch een paar keer laten vallen…
En ze probeert Jens nu toch een beetje te aanvaarden dus kdenk niet dat da problemen gaat geven.
31 december 2009 bij 12:02
Christel
Ai, dus Femke zal het deze keer zonder Peggy moeten zien te redden… Het is maar te hopen dat het haar allemaal niet teveel wordt!
De Noorderzon ziet er in elk geval heel gezellig uit, al lijkt die leeuw niet echt gelukkig met zijn nieuwe oorbellen, haha 😉
Ik ben benieuwd hoe oud op nieuw vanavond gaat verlopen voor iedereen… Spannend hoor! 🙂
Ook ik wens iedereen een heel gelukkig en gezond nieuw jaar! 😀
31 december 2009 bij 12:20
caroline
Dag Ellie en andere fans van Thuis en ook de personages in Thuis
Een heel mooie overgang en een spetterend 2010 !
Hopelijk blijft alles even spannend en boeiend in Thuis !
Happy 2010 , liefs
Caroline
31 december 2009 bij 12:26
vincent
Dag Ellie moet jij ons niks vertellen (‘bij mijn vriendin –> zie barbara) ??
een gelukkig 2010!!!!
31 december 2009 bij 13:06
suzanne
Ellie en alle anderen, ik zat deze morgen bij de kapper en Marianne zat daar ook! Ik had een leuke babbel met haar en feliciteerde haar met haar mooie kleed! Weet je wat ik vond? Ze is nog steeds overdonderd van het hele gebeuren. Ze trok grote ogen toe ik haar over die avond sprak. Het heeft haar erg geraakt hoor! Ze had zoveel dromen voor Tom!
Ze ging toch ook oud en nieuw vieren. Ik wenste haar veel succes!
Een toffe klassedame hoor!
Ik wens jullie allen een leuke avond en een goed begin en zeker geen ijzel. Dat ze zich nu maar eens vergissen van weer, dan komlen we veilig thuis. Dames we geven er een lap op!
Groetjes van Suzanne en …. schol!
31 december 2009 bij 13:35
angelika
Ellie een goed en veilig nieuwjaar. Niet teveel vuurwerk afsteken he :P.
Kan goed geloven dat Femke zich in de steek gelaten voelt. Ik zou niet weten of ik Peggy nog zou kunnen vertrouwen. Maar dat is mijn mening….
31 december 2009 bij 15:52
Ellie Vranken
Bedankt voor jullie wensen en ook jullie alvast een prettig oud naar nieuw toegewenst! En voorzichtig op de weg! Zoek een BOB of neem een taxi!
Nee Vincent, het is niet wat je denkt 😉 Maar afgelopen jaar heb ik wel geleerd: een dierbare vriendin is kostbaarder dan een trouweloze vriend! Ik noem geen namen, en zeker niet als ze met een H. beginnen 😦
31 december 2009 bij 17:18
Elise
Van mij ook iedereen een prettig oud/nieuw gewenst. En voorzichtig zijn met vuurwerk!!! Vingertjes natellen 😉
Ben benieuwd hoe dat afloopt met Bram en Franky. Het viel mij enorm mee dat Simonne Franky toch nog een paar uurtjes gunde. Maar als hij eenmaal de smaak te pakken heeft en hij heeft Bram bij zich, zal hij zich dan wel aan de afspraak houden? Ik weet het niet. Hij zit veel te veel onder invloed van Bram.
Wat me gisteren ook weer opviel was dat Luc wel erg veel om Franky geeft. Hij gaf hem zelfs 100 euro. Dat is nogal wat. Volgens mij ziet hij Franky steeds meer als compensatie voor Lowieke.
Luc en Mo zaten gisteren ook behoorlijk met elkaar in de clinche. En toen die agent kwam… Volgens mij is Luc wat van plan.
Jens heeft wel gelijk als hij zegt dat Paulien liever naar huis wil. Dat is duidelijk te zien.
En als ze vraagt of ze terug mag komen, gaat Julia vast geen nee zeggen. Toch nog een goed uiteinde voor hen. Daar ben ik blij om. Er was de laatste tijd al zoveel misérie.
Alleen Cois die moet werken, dat is een klein minpuntje. Maar daar zullen ze wel overheen komen.
31 december 2009 bij 20:51
paul
Fijne jaar wisseling iedereen en mag 2010 veel geluk en gezondheid brengen
1 januari 2010 bij 01:19
Elise
IEDEREEN EEN HEEL GELUKKIG 2010 GEWENST VANUIT EEN SNEEUWRIJK EMMEN!!!!! 🙂
1 januari 2010 bij 01:39
Julie
Pif, poef, paf 2009 is af ! 2010 is daar : GELUKKIG NIEUWJAAR.
Dit geldt voor iedereen. 😉
Haha, zo geestig toen Bram bij Simonne aan tafel zat.
Hij heeft zich dan toch een beetje gedragen, dat is het voornaamste !
Toen ze dat vuurwerk afschoten, dacht ik echt dat iemand zich ging verbranden .. Vooral bij Bram & Franky had ik dit gevoel.
Goed dat alles terug goed draait in het huishouden ten huize Cois, Julia, ..
Nu Paulien terug bij haar familie gaat wonen en toch nog Jens mag zien.
Katrien daarentegen is met haar hoofd in de wolken .. Dat berichtje van Filip doet haar nog meer verder dromen dan dat ze nu al doet. Waarom zou een leerkracht een leerling een bericht sturen met gelukkig nieuwjaar .. ? Nja, misschien denk ik al te ver. Je ziet dat Katrien gevoelens heeft voor haar leerkracht Filip, maar hij niet denk ik .. Dat zou trouwens niet mogen ! 😮
Ik vond het wel moedig van Tom dat hij Bianca onder ogen durfde komen na alles wat hij haar aangedaan had. Maar nu is ze nog altijd gekwetst .. Ik weet echt niet wat ze verder zal doen of wat haar verdere beslissingen zullen zijn. Ik hoop toch dat ze ondanks alles, alles terug goed maken ..
Tom heeft Bianca een smerige toer gelapt, dat is waar. Daar heeft hij enorm spijt van volgens mij .. Hij had tranen in zijn ogen en raakte bijna niet uit zijn woorden. Op dat moment kreeg ik zelf tranen in mijn ogen, wat een emotioneel moment. Ik hoop, maar vraag me nog altijd af hoe dit zal aflopen. Vooral de relatie tussen Tom & Bianca maakt me zorgen.
Ik vraag me ook af of Peggy niet terug weggaat naar een of ander land.
Dat ze Femke, Rosa, .. enz niet in de steek laat !
Groetjes X
1 januari 2010 bij 09:00
Judith
Gelukkig Nieuwjaar Ellie!! En alle andere mensen die hier posten ook, natuurlijk!
Ellie, je bent de enige niet die zich zorgen maakt over dat vuurwerk, hoor! Ik hou ook altijd mijn hart vast. Je hoort toch van zulke verschrikkelijke ongelukken! In mijn “ideale” wereld zou vuurwerk alleen maar afgestoken worden door professionals! Ik zie heel graag vuurwerk maar liefst van op een goede afstand.
In elk geval, in onze buurt is het gisteravond weer goed verlopen, zonder ongelukken, en ik hoop voor jullie allemaal hetzelfde!
1 januari 2010 bij 10:59
caroline
Goedemorgen !
Voor jullie allemaal en Ellie en heeeeeeeeeeeeeeeeel gelukkig 2010 !
Van harte,
Caroline, een grote Thuis-fan